Значення та назви будинків у різних країнах значно відрізняються через регіональні та культурні відмінності. Ми хочемо пояснити такі терміни як номер будинку (Building number) і номер під'їзду (Unit number), а також сценарії трьох режимів панелей виклику Dnake. Це допоможе Вам краще зрозуміти систему Dnake.
1. Житловий комплекс (Community)
Зазвичай під одним проєктом мається на увазі цілий житловий комплекс, що включає декілька будинків.
2. Номер будинку (Building Number)
У житлових комплексах кожному будинку присвоюється номер, який ми називаємо номером будинку/дому (Building Number)
Більшість домофонів та панелей виклику Dnake також мають параметр «номер будинку» (Building Number)
E416:
3. Номер під'їзду (Unit Number)
У деяких житлових будинках в одній і тій самій будівлі може бути більше одних сходів, що ведуть на верхні поверхи. Наприклад квартири, до яких можна потрапити по одних і тих же сходах, знаходяться в одному під'їзді (Unit).
Всі домофони та багатоабонентські панелі виклику в одному й тому самому під'їзді (Unit) мають однаковий номер будинку (Building Number) та під'їзду (Unit).
4. Номер квартири (Room number)
Кожен мешканець будинку має свій номер квартири (Room number). Домофони також мають параметр номер квартири (Room number), який збігається з номером будинку, де вони встановлені.
5. Номер пристрою (Device number)
Номер пристрою на багатоабонентській панелі виклику.
В рамках одного і того ж будинку та під'їзду вам може знадобитися кілька багатоабонентських панелей виклику для різних входів. У такому випадку необхідно надати їм різні номери за допомогою номера пристрою. Ці налаштування забезпечать нормальний зв'язок багатоабонентських панелей виклику на різних входах із домофонами у будинку.
Номер пристрою на домофоні
У деяких випадках користувачі встановлюють декілька домофонів у квартирі. Наприклад, один може бути встановлений у вітальні, а інший – у спальні. Таким чином, користувач зможе відповідати на виклики як у вітальні, так і спальні. У такому випадку буде один головний домофон, а решта – додаткові.
Для основного та додаткових домофонів їх будинок, під'їзд, квартира та номер синхронізації мають бути однаковими. Основний домофон повинен мати номер 0. Інші домофони повинні мати номери від 1 до 9. Поки основний домофон залишається в мережі, всі додаткові домофони будуть дзвонити одночасно при надходженні дзвінка.
Три режими роботи багатоабонентських панелей виклику
Багатоабонентські панелі виклику мають три режими роботи: режим під'їзду (Unit mode), режим загальнодоступного пристрою (Wall mode) та режим приватного будинку/квартири (Villa Station). Ви можете змінювати режим на пристрої. Кожен із цих режимів призначений для різних сценаріїв.
1) Режим під'їзд Unit mode (Door Station)
Цей режим багатоабонентської панелі використовують найчастіше. Панель у цьому режимі зазвичай встановлюється на вході до під'їзду. Вона обслуговує один житловий будинок або один під'їзд.
2) Режим загальнодоступного пристрою Wall mode (Gate Station), підтримується тільки моделями S615, S617
Цей режим найчастіше використовується для входу в житловий комплекс (хвіртка, в'їзд у ЖК). На відміну від режиму під'їзду (Unit mode), панель виклику в режимі загальнодоступного пристрою обслуговує весь комплекс і може здійснювати дзвінки на всі домофони. (Загальнодоступний пристрій у житловому комплексі)
3) Режим приватного будинку, квартири Flat/Person mode (Villa Station)
Режим квартири працює лише на панелях виклику з однією кнопкою (C112/S212). Панелі виклику в цьому режимі зазвичай використовуються в проєктах із приватними будинками або квартирами.